Agresivní zákaznice McDonald’s si šla udělat vlastní hamburger, skončila v poutech

Provozovna McDonald's  (AdobeStock)

Provozovna McDonald's | FOTO: AdobeStock

Scéna, která se objevila na TikToku připomíná film s Michaelem Douglasem Volný pád. V něm vyndá rozčílený muž zbraň v momentě, kdy mu v řetězci rychlého občerstvení nevyjdou vstříc. Mladá dívka na videu sice nezašla tak daleko, ale na její zadržení to, co předvedla, stačilo.

Celá “akce” začala tím, že si devatenáctiletá dívka nebrala servítky se zaměstnanci McDonald’s v australském Adelaide. Nejprve na ně křičela, poté přeskočila pult a vrhla se do kuchyně. Zde si podle New York Post hodlala udělat hamburger, což provázel neustálý jekot na přítomné pracovníky celosvětově známé firmy. 

„Zmlátím vás, nebo odejdu!“ křičela mladá dívka a procházela se celou kuchyní, jakoby v ní pracovala. Personál žádal výtržnici, aby provozovnu opustila, ale ta jejich slova naprosto ignorovala. Nakonec tedy musela zasáhnout policie.

@bae_angle_Adelaide 🤦🏼‍♀️♬ original sound – Angle


Do té doby ještě dívka stačila hodit lahev s vodou po zaměstnanci fastfoodu, poprask způsobila i v oddělení s kávou a zákusky. Všechny tyto výstupy jí vysloužily obvinění z výtržnictví, poškození majetku a napadení.

„Kolem 22:35 ve čtvrtek 29. prosince byla policie přivolána do provozovny rychlého občerstvení na ulici Hindley Street na základě oznámení o ženě, která se chová nevhodně,” uvádí policie ve svém prohlášení. „Žena údajně poškodila dveře a hodila po personálu láhev s vodou,” dodává.

Tento incident dal vzpomenout na událost, která se odehrála v newyorské pobočce McDonald’s. Zde byl v průběhu hádky kvůli studeným hranolkám postřelen do krku třiadvacetiletý zaměstnanec fastfoodu. Ten nakonec těžkému zranění podlehl.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články