Agresivní žena se pokoušela otevřít dveře letadla. Personál na ni vytáhl lepící pásku

Ilustrační foto (AdobeStock)

Ilustrační foto | FOTO: AdobeStock

Chvíle hrůzy zažili pasažéři letadla, které mířilo z amerického Dallasu do Charlotte v Severní Karolíně. Jedna z cestujících se totiž za letu pokusila otevřít dveře. Personál proto musel rázně zakročit, informoval deník The Washington Post.

Když téměř dvě stovky cestujících nastupovaly minulý týden do letadla společnosti American Airlines v texaském Dallasu, ještě netušily, že zhruba dvouhodinový let se změní ve velmi nepříjemný zážitek. Jedna z pasažérek Elizabeth LaClairová z druhé řady vzpomíná, že seděla před velmi zvláštní ženou, které mohlo být kolem třicítky a měla zelené vlasy.

„Vypadala prostě velmi zvláštně,“ popsala Elizabeth. Následně údajně zaslechla, jak žena oznamuje vedle sedícímu muži, že si nepřeje, aby letadlo vzlétlo. „Začala být více a více rozrušená a hrozně hlučná. Muž vedle se ji pokoušel společně s letuškami uklidnit, ale nic nepomohlo,“ popsala deníku.

Nespokojená pasažérka se náhle postavila a běžela ke dveřím, které se pokoušela otevřít. To už ale zakročily letušky, lepící páskou jí připoutaly nohy a ruce. Žena kopala a křičela, jednu z letušek dokonce kousla. Zoufalé letušky poprosily ostatní cestující, aby uvolnili místo a mohly ženu připoutat.

Zda politika letecké společnosti umožnuje agresivního cestujícího spoutat lepící páskou, mluvčí American Airlines neprozradil. Pouze informoval, že na palubu svých letadel ženu nepustí. „Tleskáme naší posádce za její profesionalitu a rychlé úsilí ochránit pasažéry palubě,“ poděkovala společnost svým zaměstnancům.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články