Akce Bureš: Kupte si knihu Obrana před Babišem a Speciál FORUM a získejte časopis zdarma

()

Ještě neznáte časopis Revue FORUM? Díky letní Akci Bureš na našem e-shopu FORUM můžete získat aktuální výtisk se zpěvákem Davidem Kollerem na titulní straně zdarma.

Objednejte si knihu Obrana před Babišem, rozhovor s Pavlem Šafrem o českých médiích, ale nejen o nich. Dozvíte se, jak se vyvíjely české noviny po roce 1990, co se s nimi stalo poté, co je převzali čeští oligarchové, a také to, jak s tím souvisí politická situace včetně ruské hybridní války.

AKCE BUREŠ ZDE

K tomu také Speciál FORUM, který jsme vydali u příležitosti pěti let Andreje Babiše ve vysokých státních funkcích. V jakých odvětvích se staly ty největší změny? Už je líp?

K tomuto čtení vám přidáme Revue FORUM. Kromě rozhovoru s Davidem Kollerem zde najdete interview s publicistou Jiřím Černým nebo s předsedou STAN Vítem Rakušanem. A také rozhovory s lidmi, kteří v roce 2013 volili hnutí ANO, dnes už by to ale neudělali.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner