Aktuální Týdeník FORUM přináší velký rozhovor s generálem Pavlem či Jiřím Havelkou

(Týdeník FORUM)

FOTO: Týdeník FORUM

Dva opravdu zajímavé rozhovory tentokrát najdete v aktuálním čísle Týdeníku FORUM. Jedná se o interview s generálem Petrem Pavlem, s nímž jsme mluvili poté, co se v našem exkluzivním průzkumu ukázal jako skutečně vážný kandidát na post prezidenta. A další rozhovor jsme vedli s režisérem Jiřím Havelkou o jeho novém filmu.

Pavel pro Týdeník FORUM mluví nejen o tom, jakým způsobem by měl být vykonáván úřad prezidenta, ale také samozřejmě o napětí na ukrajinských hranicích. Jako člověk, který působil v NATO, mj. popsal, jaký vliv na Severoatlantickou alianci má Vladimir Putin.

Týdeník FORUM
FOTO: Týdeník FORUM

Do kin přišel nový film Jiřího Havelky Mimořádná událost, a nejen o ní, ale třeba i o politické situaci pro Týdeník FORUM hovoří.

PŘEDPLATNÉ TÝDENÍKU FORUM ZDE

Kolegové ze serveru Hlídací pes se podívali na to, kolik české daňové poplatníky stojí Kancelář prezidenta republiky ve srovnání se Senátem, který tentýž prezident tak rád označuje za zbytečný. A toto srovnání pro něj nedopadlo právě dobře.

Týdeník FORUM (FORUM 24)

Také v zahraniční rubrice se samozřejmě věnujeme Rusku, ale i Číně, v níž právě probíhá olympiáda a v jejím stínu se stále běžně porušují lidská práva. Je to věc, k níž by svět rozhodně neměl mlčet.

Už jste slyšeli o tom, kolik bude v Česku jezdit rychlovlaků, kam nové tratě povedou a kde vlastně bude v Praze nádraží? Právě to se dozvíte v Týdeníku FORUM – a možná vás to překvapí.

V souvislosti s tematizovanou prezidentskou volbou se ptáme: měl by vůbec prezident sídlit na Pražském hradě? Kromě toho, co to znamená pro Čechy, se můžete podívat na fotografický přehled toho, jaká sídla mají jiné hlavy států. Možná vás překvapí, jak z toho vychází Česká republika.

Je tu zase spousta skvělého čtení, tak běžte do trafik!