Podobně šikovného marketingového specialistu, jakého má Andrej Babiš v Marku Prchalovi, zřejmě objevili v internetovém obchodě Alza. Jen asi tento člověk zrovna nepatří k největším fanouškům trestně stíhaného premiéra. Jinak by v nové nabídce největšího prodejce elektroniky u nás nebylo 18 odkazů právě na Babiše a jeho kauzy.

Alza využila k propagaci třeba i to, že se další a zřejmě největší demonstrace proti předsedovi vlády bude konat na pražské Letné. Dále se samozřejmě hodili i motýle, které nyní používá k rádoby vtipům i premiér, jenž neovládá řeč země, které vládne a snaží se z ní udělat svou rodinnou firmu.

V nabídce se ale také dozvíte, jak zacházet s nečekanou návštěvou čápa, zda spravedlnost opravdu nikdy nespí nebo jak zařídit, aby vás nedohnala ani vaše minulost. Pokud ji tedy máte stejně problematickou jako Andrej Babiš, bývalý spolupracovník komunistické Státní bezpečnosti.

Již podruhé se lidem z Alzy podařilo vymyslet vtipný leták, reagující na současnou politickou situaci v Čechách. Před časem si „svou“ nabídku užívala třináctidenní ministryně Taťána Malá. Tehdy jste mohli koupit levnou kopírku nebo knížku o chovu králíků.

Vilém Besser
Vilém Besser
Redaktor a komentátor deníku FORUM 24
Další články autora