Americký herec Steven Seagal se setkal s diktátorem Lukašenkem a pojedl jeho mrkev

repro: youtube ()

Americký herec Steven Seagal má vskutku nabitý program. Dal si pauzičku od trávení času s čečenským diktátorem Ramzanem Kadyrovem a využil ji k návštěvě běloruského diktátora Alexandra Lukašenka, který působí jako prezident v bývalé sovětské republice posledních 22 let. Jako čestný host dostal Seagal získal celou řadu dárků od běloruské hlavy státu, včetně knihy a dýky. Pak ho vzal Lukašenko na svou farmu a ukázal mu, jak tam pěstují mrkev a melouny. Poseděli spolu u jezera, kde mu diktátor sdělil, jak má radši chládek než horko. (VIDEO ZDE.)

Seagal později řekl Lukašenkovi, že má běloruské kořeny. Herec již dříve uvedl, že jeho předkové pocházeli z Ruska a Ukrajiny, ale ještě nikdy předtím nezmínil Bělorusko.

Lukašenkův mluvčí řekl, že Steven Seagal už dlouho snil o tom seznámit se s Alexandrem Lukašenkem a plánuje výlet do Minsku a vytrvale se snaží o domluvení schůzky. 

S využitím zprávy serveru meduza.com.)

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]