Američtí vědci zjistili, že Evropských unií je několik. Češi zatím v klidu

()

Američtí vědci s vynaložením značných prostředků a lidského nasazení zjistili, že: a) Lidé provozují sex, protože je jim to příjemné. b)  Když jsou lidé zamilovaní, trpí méně depresemi. c) Voda mrzne při nula stupních, pokud vnější podmínky nezpůsobí, že je tomu jinak. d) Rozdílnost názorů populace na Evropskou unii vede nutně k závěru, že existuje ve skutečnosti několik Evropských unií, které se od sebe radikálně liší.

V dalším kroku budou američtí vědci pokračovat analýzou jednotlivých dílčích Unií. V případě opatření příslušných grantů budou jednotlivé Unie bombardovány urychlenými částicemi, aby se zjistilo, co to s nimi udělá.

Známý vědec Stephen Hawking přišel s teorií, že v některých Uniích se mohou vyskytovat černé díry pohlcující vše ve svém okolí. Zatím pro ně zvolil metaforické názvy „Zemědělská politika“ a „Řecko“.

Palestinští vědci mezitím dali najevo, že za skutečné považují pouze ty Unie, které budou pokračovat v dotování Palestinské samosprávy. Kandidát na Nobelovu cenu za fyziku z telavivské univerzity Jicchak Nowak soudí, že jednou z hypotetických takzvaných „externích“ černých děr všech dosud známých Unií může být sama Palestinská samospráva pohlcující beze stopy všechno, co připomíná evropské peníze. Palestinští vědci považují takový názor za nevědecký, protože je izraelský.

Zpráva o objevu mnoha Unií zaujala běžence – především ze Sýrie. Frontex už zaznamenal řadu dobře oblečených a opálených svalnatých mužů, jak si na nejnovějších modelech mobilů sdělují, do které z Unií je výhodné zamířit. Odstupující britský premiér Cameron prohlásil, že pokud bude nutné vystoupit z několika Unií, bude celý proces trvat o něco déle, ale že je hrdý na Brity, kteří se dokáží s novými skutečnostmi vyrovnat důstojně.

Rusko mezitím sonduje, jestli více Unií znamená, že sankce vůči němu uplatní každá z nich a Donald Trump na otázku jedné novinářky odpověděl, že je ****** feministka a že přeje Británii, aby vystoupila ze všech Unií, které existují.

V klidu zatím zůstává Česko. Jediný drobný incident způsobila advokátka Klára Samková, která se pustila na veřejném prostranství do proklínání všech Evropských unií a vyzvala k jaderným útokům na ně, načež byla realizována Policií České republiky. Vážné obavy vzbuzuje osud Václava Klause, který sice nejdříve možnost existence více Unií nazval „neobjevem“, ale pak beze stopy zmizel.

Zatím se hledá někdo, kdo by ho hledal.

 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]