Aňa Geislerová vzkázala Babišovi: Andy, jseš podvodník, estébák, lhář a hystericky pištíš

Herečka Aňa Geislerová. (ČTK)

Herečka Aňa Geislerová. | FOTO: ČTK

Známá herečka Aňa Geislerová se dlouhodobě vyjadřuje kriticky k Andreji Babišovi a Miloši Zemanovi. Po odhlasování důvěry pro vládu obviněného premiéra však vypustila několik silných vyjádření. Tak například: „Takže Andy. Jseš nejen trestně stíhanej podvodník s dotacema, ale i lhář a Stbák. Už si to někam zapiš a přestaň takhle hloupě veřejně lhát.Budeš už vždycky Bureš. P.S. Když ti ujedou nervy, tak nějak hystericky pištíš,“ těmito slovy uvedla známá herečka sdílený článek o tom, že slovenský soud rozhodl o tom, že Babiš je estébák. Narážka na pištění se vztahovala na hysterický výstup Babiše směrem k Miroslavu Kalouskovi.

Na toho ve sněmovně křičel, tykal mu a když na něj ukazoval, nějak se mu klepal prst. Po jednání o důvěře vládě Geislerová na svém FB také napsala, že doufá v kandidaturu Miroslavy Němcové na post prezidentky ČR: „Oficiálně se prohlašuju antikomunistkou. A klidně i primitivní, ale hlavně ANTIKOMUNISTKOU. Děkuju paní Němcové a pevně věřím, že bude kandidovat v prezidentských volbách.“

A současně herečka pochválila demonstranty, kteří přišli vypískat Babiše a celou jeho novou komunistickou vládu. „Hanba Stbákovi Babišovi. Hanba Ano, Cssd a Kscm. A díky všem, co tam včera byli,“ napsala Aňa Geislerová na Facebooku ke sdílenému videu z demonstrace.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]