Andrej Babiš po krk v bahně zdraví národ. Lid už to vesele komentuje

Andrej Babiš v bahně během lázeňské procedury (FB Andreje Babiše)

Andrej Babiš v bahně během lázeňské procedury | FOTO: FB Andreje Babiše

Trestně stíhaný premiér ve střetu zájmů evropského rozsahu Andrej Babiš pocítil potřebu zažít lehkost. Protože slyšel o Archimédově zákoně, nebo mu ho někdo prozradil s dodatkem, že tento zákon ještě nebyl novelizován, dopřál si o víkendu bahenní koupel v lázních a pochlubil se tím na Facebooku. Skvělá fotografie záhy vyvolala lidovou tvorbu, kterou si dovolujeme ocitovat.

Příspěvky jazykově neupravujeme, ale pomáhá to uchovat kolorit vyjadřování našeho víceméně jadrného lidu.

Vynořili se samozřejmě fanoušci a fanynky a hned poslali vzkazy:

Uzivejte, uzivejte pane premiéře, super😘😘😘😘Moc Vam to preju

Horká rašelina, pohodička koukám.

Obrana před Babišem (FORUM 24)

Krásně si to užívejte pane premiére…je zapotřebí získat odolnost proti trpaslíkům….dobře činíte a DRŽTE SE…lidé jsou s Vámi…děkujeme za vše, co pro lid konáte…

Já bych jim vypla komentáře, to by bylo rudých ksichtů, že vás nemůžou vyhejtit :D :D :D

:-) To mě dostalo. To zas bude fotomontáží. Palec nahoru za odvahu….

Užívejte si ,vy si to zasloužíte ze všech nejvíc.Lazně jsou výborné s manželem jezdíme každý rok a v srpnu se chystáme do Karlových Varů.

Takhle se pozná sebejistý člověk. To koukáte, co? 😝

Jakási paní Dana si buď spletla stránku, nebo pocítila potřebu se k mezinárodní situaci vyjádřit okamžitě:

Smrt člověka je vždy tragédie a pokud se jedná o násilný čin, neměla by zůstat bez trestu. Ovšem to, co se strhlo díky zásahu na recidivistu Floyda, je neuvěřitelná zhovadilost. Nejde o nic jiného, než o odstranění prezidenta Trumpa spolkem ,,lidumilů“…

Takový bahenní podnět inspiroval ovšem i řadu nepřejících lidí, kteří panu premiérovi jeho pobyt v bahně nejspíš závidí a též se vyslovili:

To se z vás vyplavuje svědomí?

No odvádí pozornost od Stoky. 😃 Babiš už se těší na Covid-19 Stage 2. a přitom Stage 1. ještě neskončila a hlavně ani neskončí. Protože tahle nemoc tu bude furt. Ale tak Babiš z toho žije a věří že mu to přinese úspěch.

Ponorte se tam cely a uz nevylezejte. Jen delate ostudu.

Paní Monice to v bahně moc sluší 🌹

To už Vás pane premiere zalili do asfaltu? V jaké části D1 jste? 😁 Pojedu Vam pomoct! 😁

Tolik náš lid.

Možná na to jde ale pan premiér tak nějak spirituálně, a protože teď na neposkvrněnou pověst hnutí ANO dolehl pach kauzy Stoka, chtěl se pan premiér přiblížit matérii, která by mu dala inspiraci, jak všechno vysvětlit.

A ten pocit lehkosti! Jak známo, trestně stíhaný premiér je nadlehčován silou, která se rovná tíze bahna téhož objemu, jako je ponořená část trestně stíhaného premiéra.

Investigativní novináři z Mafry, protože nemají do čeho píchnout, by mohli zjistit, jestli fotografii pořídil Marek Prchal, nebo paní Monika. Každopádně dobrá práce. Naši pozornost od setrvalých problémů pana Babiše s celosvětovým spiknutím proti němu to ale přerušilo jen na několik okamžiků.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články