Andrej Babiš předvolebně sní o cestě vlakem do Brna. Co o tom říká snář?

Předseda hnutí ANO Andrej Babiš  (ČTK)

Předseda hnutí ANO Andrej Babiš | FOTO: ČTK

Ministr financí si v rámci předvolební kampaně připravil pro voliče hnutí ANO knižní bestseller, ve kterém se pochlubí svými sny. Mezi prvními, které už se dostaly i na billboardy, je Babišova touha po rychlovlaku mezi Prahou a Brnem, který by měl cestující přesunout mezi metropolemi Čech a Moravy za pouhých 40 minut. Co však podle snáře znamená vidět vlak a věci s ním spojené? V některých případech by si měl oligarcha dát velký pozor, jindy bude mít radost.

Pokud by se jednalo o vlak jako takový, Babiš může být bez obav. Jedná se o pevně stanovený cíl a dlouhodobé plány, které si člověk stanovil. U šéfa státní kasy se jednoznačně dá hovořit o touze po ještě větším uchopení moci, vítězství ve volbách a následné usednutí do premiérského křesla. Podle snáře je Babiš na správné cestě, což se ukazuje i v reálném životě, kde nikdo nemá dostatečnou snahu dokázat, že cesta za vůdcem není správným řešením.

Jestli se Babiš vidí ve snu o rychlodráze chodit po kolejích, například při ťukání na základní kámen, což je jeho oblíbenou činností, měl by zpozornět. Jedná se totiž o předzvěst zranění, které sice není vážné, leč nepříjemné.

Jízda načerno, která ovšem za předpokladu, že se do výstavby zapojí RegioJet Radima Jančury, Babišova fanouška, nehrozí, varuje před příliš vysokými cíli. Upozorňuje také na to, že někdo blízký se snaží o to samé co vy.

Kdyby Babiš ve snu viděl, že jede na opačnou stranu, než původně chtěl, znamená to další varování. Vzdalujete se totiž svému cíli a to by se ve hře o absolutní moc nad státem nemuselo vyplatit.

Vzhledem k tomu, že Babiš chce svými sny naplnit celou knihu, mohl by ve své představě o rychlé cestě do Brna vidět i přestup. Ten totiž značí, že je snů příliš a dotyčný si neumí vybrat, který plnit jako první. To může ve výsledku znamenat úplný krach ve všech nastoupených cestách.

Koho rozhodně ministr financí ve spánku nevidí, je revizor. Ten by totiž představoval jakéhosi kontrolora, který na něj dohlíží. V současné situaci, kdy Babiš všechny takové lidi ovládá a nikdo nemá odvahu dohlížet na dluhopisy nebo Čapí hnízdo, revizor ve snu nehrozí.

Podobná situace je i při snové vlakové srážce. Ta totiž ukazuje partnerskou krizi, o které se u Babišových nedá mluvit. Právě naopak. Letos se Andrej konečně dočká a slečna Babišová se stane paní Babišovou. Láska, ne předvolební tah, tvrdí oba zamilovaní partneři.

Pozor také na vykolejení vlaku nebo zmeškání spoje. První značí zhroucení vlastních snů a druhé upozorňuje na propásnutou příležitost. Ani jedno si ve svém boji o totální moc nemůže Andrej Babiš dovolit.

 

 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner