Ano, už je líp. Představujeme vrchní papalášku Jermanovou

ATEO

Jaroslava Jermanová hezky slouží Andreji Babišovi. | FOTO: ATEO

Středočeská hejtmanka Jaroslava Pokorná Jermanová už má za sebou tolik kauz, že je těžké je všechny spočítat. A světe, div se – nestalo se nic, neodstoupila, všechno je v pořádku. Dokonce nám sdělila, že ji šikanuje server Seznam Zprávy a že za všechno může… Kdo? Miroslav Kalousek. Pokorná Jermanová je ale typickou ukázkou absolutního papaláštví bez hranic.

Poslední zpráva, která se týká Jermanové, hovoří o tom, že se čtyři dny před volbami schválila v Benešově velká rekonstrukce ulice, v níž hejtmanka bydlí. Náhoda? Nemyslíme si.

Jermanová si ale může dovolit úplně všechno, protože je chráněnkyní samotného velkého šéfa a papaláše všech papalášů Andreje Babiše. Pro něj by také udělala téměř cokoli, jmenovat můžeme pochybnou reorganizaci na středočeském krajském úřadě, který těsně po ní velmi vhodně rozhodl v premiérův prospěch v kauze střetu zájmů.

Čím vším je Jermanová známá? Její manžel zneužíval služební vůz. Kraj uzavíral podezřelé smlouvy s externisty za velmi vysoké částky. Existuje zde například smlouva s „analytikem festivalů“ za 45 tisíc korun.

Jistě, po podobných informacích by normální (chce se říci tradiční) politik už dávno skončil. V takové zemi jsme žili ještě v roce 2013. Jenže poté běžné strany, které samozřejmě také chybovaly, vystřídaly bezskrupulózní osoby typu Jermanové nebo Jaroslava Faltýnka.

Kvůli kauzám, problémům, podvodům či chybám se v České republice neodchází. Trestní stíhání vede k tomu, že se stanete premiérem. Je to logika naruby, u nás ale bohužel vládne.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner