Antibabišovec Havlíček oficiálně kandiduje do Senátu. Řezník má podporu Soukromníků

Živnostenské listy

Pavel Havlíček | FOTO: Živnostenské listy

Pavel Havlíček, klatovský řezník, který odmítá politiku i výrobky Andreje Babiše, dostál svých slov a kandiduje do Senátu. Za podpory Soukromníků se tak pokusí zkřížit cestu ministru financí, který si podle Havlíčka dělá, co se mu zachce, včetně toho, že se pokouší zničit drobné živnostníky.

[ctete-foto]22338[/ctete-foto]

Své rozhodnutí, se kterým si Havlíček pohrával už několik měsíců v pondělí oznámil oficiálně. „Nikdy jsem nemluvil do větru. Pokud jsem mluvil, pak jedině jestliže jsem měl co říci. A k životu mám sakra co říci. Prožil jsem si ho plný štěstí i nezdaru, plný radosti i bolu,“ napsal na sociální síť.

[ctete-foto]12836[/ctete-foto]

„Prožil jsem doposud svůj život tak, abych, slovy Sinuheta, „…dostal svůj pohár plný…“. Nemám v úmyslu svůj život ukončit, to rozhodně ne. Naopak. Hodlám právě to, co jsem prožil a na vlastní kůži pocítil, předávat a zprostředkovávat těm, kteří o našich životech rozhodují,“ sdělil svým podporovatelům. „Těm, kteří rozhodují o našem bytí a nebytí a mají pocit, že nad ně není. Nikdy nemluvím do větru a budu kandidovat v senátním obvodu Plzen město č.7 na post senátora. A pokud uspěju, budu senátorem prostě a jednoduše „naším“,“ slibuje Havlíček potencionálním voličům.

12279060_10204530428141227_7348981117149186260_n

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner