Auta Jaromíra Soukupa. Všechno jedno, hlavně když to vydělává

FB TV Barrandov

Jaromír Soukup | FOTO: FB TV Barrandov

Moderátor všech pořadu v galaxii Jaromír Soukup má finanční problémy. A tak je jasné, že se snaží vydělat peníze, kde se dá. Nově přímo v budově vydavatelství Empresa Media začal prodávat auta. Očekáváme, že Pražský hrad již brzy vymění celý vozový park.

Asi vás to nepřekvapí, ale nová firma se jmenuje Jaromír Soukup Auto. Podle serveru Mediaguru jde o zánovní automobily, kterých má k dispozici několik desítek.

Doufáme však, že to nebude poslední rozšíření podnikání pana Soukupa. Očekáváme Potraviny Jaromíra Soukupa, Kartáčky na zuby Jaromíra Soukupa, Spodní prádlo Jaromíra Soukupa a snad dojde i na Toaletní papír Jaromíra Soukupa. Zejména ten se k jeho médiím hodí perfektně.

Zatím jsme se bohužel dočkali jen další firmy Jaromír Soukup Reality a e-shopu nazvaného Jaromír Soukup Shop. Tam si můžete zakoupit výrobky v sekcích Zdraví a krása, Hračky, Domácnost a Zábava.

Není divu, že právě takový člověk je dvorním novinářem prezidenta republiky. Ten se obklopuje různými podivnými obchodníčky, z nichž nejznámější je Vratislav Mynář, kancléř, který sice čas od času dostane pokutu, ale se sjezdovkami mu to jde skvěle.

Prostě Prezidentská kancelář Jaromíra Soukupa.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner