Až začne plánovaný puč, Zeman bude pod ochranou okamurovců

ČTK

Miloš Zeman a Tomio Okamura , ilustrační snímek | FOTO: ČTK

O tom, že předseda SPD dokáže vymyslet konspirační teorie, kterým by nevěřil ani Karel Gott, vědí všichni. Vzhledem k tomu, že na neexistující uprchlíky už nikdo nevěří, přišel Tomio Okamura s dalším nesmyslem. Na podzim se totiž prý chystá podvratná akce demokratických stran, které chtějí svrhnout prezidenta Zemana. Ten má však slíbenou ochranu „vlastenců“ z SPD a nemusí se tak vůbec obávat.

Když na konci července vyprávěl Okamura Parlamentním listům, že on naplňuje odkaz Václava Havla, bylo cítit, že s ním není něco v pořádku. Patrně měly na šéfa SPD špatný vliv extrémní teploty a hlava už to „nedávala“. Ovšem i když se ochladilo, prapodivné bludy šéfa extremistického hnutí provázejí dál.

Podle Okamury se totiž v naší zemi chystá bezmála ozbrojený převrat, který bude mít za cíl nejen svržení Miloše Zemana. „Politické neziskovky, část politických stran takzvaného ,demobloku‘ a ČSSD podnikají kroky, které naznačují, že na podzim 2019 dojde k politickému útoku směřujícímu proti vlasteneckým silám v České republice a především proti prezidentu republiky,“ blouzní Okamura v tiskové zprávě, kterou v úterý SPD rozesílalo.

Nepřátelé státu údajně chystají časově zkoordinované akce s cílem destabilizovat pozici prezidenta a vyvolat vládní krizi, do níž by hlava státu nemohla zasáhnout. „Je zřejmé, že ČSSD bude nyní usilovat o rozbití vlády pod vhodnou záminkou a ve vhodný čas. Termín 30. výročí sametové revoluce se přímo nabízí k politické eskalaci podobných záměrů,“ predikuje Okamura.

Jako správný vlastenec však nenechá Zemana stát na barikádě samotného a bude bojovat třeba i hůlkami na sushi, aby ho ubránil.  „Hnutí SPD bude rozhodně bránit politickou pozici prezidenta Zemana, kterého jsme vždy podporovali i přes určité názorové rozdíly. Budeme se bránit proti majdanizaci naší politiky,“ slibuje politický samuraj.

Poslední dobou začíná Okamura silně připomínat Miroslava Sládka v dobách jeho největší „slávy“. Předseda republikánů byl totiž také zdatným extremistou a zároveň bavičem. Pokud má ovšem šéf SPD vidiny, v nichž se mu zjevuje proradný Petr Fiala, který zapaluje a převrací tramvaje, aby svrhnul Miloše Zemana, je to zlé. Chtělo by to se poradit se svým europoslancem Ivanem Davidem. Pomoc psychiatra se někdy hodí.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner