Babiš mění téma. Dámy, myslíte, že si mám nechat vousy? ptá se

Ministr financí Andrej Babiš ()

Ministr financí Andrej Babiš od svých marketingových poradců dobře ví, že když vznikne nějaký problém, je dobré změnit téma a přiblížit se lidu. Proto na svém facebookovém profilu nastolil zásadní téma: svou image.

„Začínám být fakt rozpolcenej. Moje žena si myslí, že vousy mi sluší. Naše mluvčí Lucie tvrdí, že ne. Ptám se dva týdny všech žen, které potkávám. Půlka tvrdí, že je to s vousama lepší, druhá půlka, že vůbec. Že vypadám starší. Je to peklo. Tak nevím,“ píše Babiš, který má pravděpodobně nyní působit jako klidný a vtipný člověk, přestože pár hodin před tím ještě popíral existenci tábora v Letech.

Proto se Babiš, jak je jeho zvykem, obrací k publiku: „A říkám si, že se zeptám ještě tady vás, všech holek a žen na Facebooku. Jestli mi poradíte, budu skutečně velice rád. A která napíše nejlepší vzkaz, tu pozvu na víkend… hádejte kam. Samozřejmě s celou rodinou. (Chlapi, vás prosím, neodpovídejte. Vím, co si myslíte: zestárnul jsem kvůli bílým vousům o deset let.),“ napsal.

Kolik bodů mu přinese to, jak umí ukázat, že je jedním z nás?

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]