Babiš na náplavce k odpůrcům: Jste otravný hmyz. Jste hloupý, idiot, primitiv, magor. Platí vás Kalousek

FB Liberecká kavárna

Setkání s odpůrci v Liberci se Babišovi moc nelíbilo | FOTO: FB Liberecká kavárna

Podle očekávání vyhrocená byla atmosféra na sobotním mítinku Andreje Babiše a jeho věrných na náplavce v Praze.  Na akci totiž dorazili i jeho odpůrci ze skupiny AUVA. Pokoušeli se dostat z Andreje Babiše to, jestli na domluvenou schůzku s ním mohou vzít kameru. Nejprve odpůrce legitimovali policisté. Babiš se je snažil ignorovat, jeho okolí odpůrce tahalo od šéfa pryč, nakonec z Babiše přece jen pár slov dostali. Samé urážky a ujištění, že si kameru na schůzku vzít nemohou.

A co Babiš odpůrcům v čele s Michalem Voždou řekl? Toto:

Jstě otravný jak hmyz. Zkorumpovaný placení agenti Kalouska.

Jste placeni na hodinu, jste otravny hmyz, který otravoval na moji svatbě.

Na co si hrajeťe? Vy ste kdo vlastně?

Narušujete moje mitinky.

To je vidět, jaký jste primitiv, když jste rušil mojí svatbu.

Jste hloupej. Jste hlavní magor. Vy jste ťen idiot, který nerozumí ničemu, ja sem ukázal daňové přiznání.

Pozdravujťe topku jo, že se těšíme na jejich pět procent.

Vy jste najatý zkorumpovaný agent. Chtěl bych, abystě vypadnul.

aTEO (koláž)

Babiš měl při mítinku okolo sebe několik lidí, kteří odpůrce neustále vytlačovali z okolí šéfa. Nejurputnější byla značně teatrální Veronika Žilková, nadšená fanynka Babiše a manželka Martina Stropnického. Ta Michala Voždu od Babiše neustále tahala za ruku s tím, že s ním chce tancovat. Když jí řekl, že s ní tancovat nechce, opakovala několik minut stále dokola: „Nemáte rád Romy, vy nemáte rád Romy.“ Když se jí překvapený Vožda ptal, proč by neměl mít rád Romy, řekla mu, že nemá rád Romy, protože s ní nechce tancovat na kapelu s muzikanty Romy. A přidala, že nemá rád ženy nad padesát let, protože s ní nechce tancovat. Nakonec s ní šel tancovat, ale vše si odpůrci točili, navíc se za tancující pár postavili s plakátem proti Babišovi. Na to se Žilková rozzlobila a se slovy: „Už jste trapnej, už mě s*rete,“ odešla.

Tomu ještě předcházela epizoda s horlivým stoupencem Babiše. Ten na odpůrce pokřikoval: „Podvraťáci, jdi ke Kalouskovi, vypadni! Na blití je mě z tebe, padejte do p*dele. Partu sviní tady máme, stáhněte plakát a táhněte do p*dele!“

O tomto pánovi Žilková Voždovi řekla: „To jsou diváci televize Nova, ty jsou všude, kde je zadarmo párek.“

Na závěr Babišovi jeho odpůrci oznámili, že viděli a natočili, jak na mítinku jeho lidé dali pivo patnáctiletému chlapci.

 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner