Babiš, premiér pro čtvrtou cenovou skupinu. Jeho vyjadřování je nepřijatelné

Andrej Babiš (FB)

Andrej Babiš | FOTO: FB

Ano, je známo, že premiér Andrej Babiš neumí pracovat na počítači, a proto za něj jeho „hlášení“ píše Marek Prchal. Již před delší dobou to na kameru sdělila jeho bývalá mluvčí Lucie Kubovičová. Prchal ale samozřejmě dodržuje Babišův styl – tedy styl nekulturního, rádoby žoviálního a nepříliš vychovaného člověka. Jen ty problémy s češtinou potlačuje. Ovšem to, co Prchal předvedl v aktuálním hlášení zvaném „Čau lidi“, prostě není vhodné chování premiéra civilizované země. Pokud takovou zemí ještě stále jsme.

Tak předně – tím nejzásadnějším tématem textu je samozřejmě pivo. Babišovi a jeho týmu se nelíbí, že se mu lidé na internetu vysmívají kvůli problémům s různou výší daně z přidané hodnoty. A tak si přečtěte, jak se vyjadřuje PŘEDSEDA VLÁDY, abychom také využili caps lock, jak to dělá „guru Mára“.

Tak to máme jednou idiotský, jednou blb, několikrát bordel a řvaní vzteky. Státník, jak má být! Ale kauza pivo pokračuje.

Chudák Babiš „myslel na malé hospůdky“ (zapomněl zmínit, kolik jich elektronická evidence tržeb nebo zákaz kouření zlikvidovaly), ale „dostali za to přes držku“. Proboha, vážně je možné, aby se takhle vyjadřoval – ještě jeden caps lock – PREMIÉR? Není! Ano, je těžké zabránit Babišovým hloupým projevům, když mluví bez přípravy, ale tohle je urážka všech alespoň trochu myslících občanů, stejně jako to buranské oslovení „Čau lidi“. Já tedy neznám nikoho, kdo by stál o to, aby mu zrovna Babiš říkal „čau“.

A poslední ukázka zde:

Aby bylo jasno, že pan premiér má velkou slovní zásobu, přibyli ještě pitomci. Je zjevné, že Babiš se rozhodl v prezentaci na sociálních sítích následovat svou nekulturní manželku a její přátele, kteří kritiky nazývají „chudobou“. Takže kdy se dočkáme alespoň převleku za Santa Clause? Snad brzy.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]