Andrej Babiš se novinkám.cz svěřil, že dění na Václaváku nesledoval. Prý ani nevěděl, o co jde. Chvilku. Vzápětí ale vyjmenoval některé osobnosti, které promluvily na pódiu, a doplnil, že jde o neúspěšné soupeře Miloše Zemana, kandidáty do senátu a ty, kteří prohráli volby s ním. Všichni si na Václaváku prý dělali kampaň.

„Ti lidé jsou přesvědčení o svých názorech na základě tisíckrát opakovaných lží vybranými médii a novináři. Všechny tyto demonstrace jsou za přítomnosti vybraných politiků, kteří si tam dělají svoji kampaň,“ řekl svůj pohled na demonstrace pro novinky.cz obviněný premiér v demisi.

Možná by mu někdo z jeho týmu měl vysvětlit, že je to jinak.

Na Václavském náměstí byly tisíce lidí, pro které je svoboda a demokracie nejvíc. Nechtějí znovu žít v tom bolševickém hnusu, do kterého nás Babiš, Zeman, Filip, Hamáček a řada jejich kolaborantů táhnou. Nechtějí žít v zemi, kde bude znovu komunistická vláda, která národu v minulosti provedla to nejhorší. Češi mučili Čechy, Češi vraždili Čechy. Komunismus.

Ty tisíce lidí, které se včera sešly nejen na Václaváku, ale na místech po celé zemi, se nedají. Nejde o žádnou kampaň, nejde o žádné zmanipulované davy. Jediný, kdo davy manipuluje, je Babiš a v minulosti bolševici. Lidé, kteří včera protestovali proti komunistické vládě, se nevzdají. A bude jich víc a víc. Babiš už zašel moc daleko. A sám to pozná. Z demonstrujících byla cítit energie a odhodlání.

Revue Forum Banner
Štěpán Malát
Štěpán Malát
Další články autora