Babiš se chlubil zařízením levných mobilních dat. Operátor potvrdil, že je to lež

ČTK

Premiér a předseda ANO Andrej Babiš | FOTO: ČTK

Že si šéf hnutí ANO přisvojuje zásluhy všech parlamentních stran a jejich program běžně vykrádá, jelikož jeho politická firma žádný nemá, si už zvykl každý. Málokdo ovšem čekal, že si Andrej Babiš bude připisovat jako svůj úspěch třeba i v případě marketingové akci mobilního operátora.

Společnost T-Mobile připravila pro své zákazníky lukrativní akci na léto. Uživatelé dostanou možnost od 20. června do konce srpna využívat balíček, který jim nabídne neomezené čerpání  mobilních dat, a to zcela zdarma.

Instagram Moniky Babišové

Této informace chtěli využít Andrej Babiš a jeho marketingový tým. Na Twitteru předsedy vlády se tak objevila informace, podle níž jsou neomezená data výsledkem dlouhého vyjednávání premiérova týmu, v němž jsou třeba ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček nebo poslanec Patrik Nacher.

Babiš asi zřejmě nečekal, že jeho další lež tak rychle někdo odhalí. Přitom stačilo se na Twitteru zeptat přímo T-Mobilu a vymyšlená historka byla rychle dementována.

„Dobrý den, můžu vám potvrdit, že s představiteli státu, kteří mají na starosti telekomunikační trh, vedeme průběžný dialog a jednání, ale přímo na tvorbě konkrétních nabídek s nimi nespolupracujeme,“ stojí ve vyjádření mobilního operátora, které Babiše jistě moc nepotěší.

Babišovi voliči ovšem takové zaškobrtnutí buď vůbec nezaznamenají, nebo ho přejdou s nějakým nepochopitelným argumentem. V současné situaci, kdy se Babišova manželka Monika chlubí na instagramu tím, jak společně s chotěm pohrdají občany České republiky, se totiž stále víc ukazuje, že je možné úplně všechno.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner