Babiš se na Facebooku navezl do Tuhého. Jenže narazil

Eric Drooker

Jak si každý uživatel sociálních sítí mohl všimnout, Andrej Babiš své profily rád využívá k politickému boji. Tentokrát zveřejnil fotku (která vyšla v jeho MF DNES), na níž hovoří policejní prezident Tomáš Tuhý s Milošem Růžičkou z agentury Bison & Rose. Jenže odpověď na sebe nenechala dlouho čekat, a tak celá věc nedopadla pro ministra financí zrovna slavně.

Babiš reagoval až po dvou dnech. „Zdravím, pane Bystrov, to byla tehdy oficiální tiskovka, kterou jsem měl já jako podnikatel s PR agenturou, žádné utajené schůzky na párty ČEZu v Karlových Varech. To je snad normální, ne? Každý ví, že moje firma byla určitý čas vaším klientem. Tehdy jste byli obyčejná agentura a pan Růžička neřídil policii, vnitro, GIBS a půlku ČSSD. Už z toho, jakou měl neuvěřitelnou zelenou kravatu, je jasné, že to bylo velice dávno, je to snad víc než deset let. Sám se divím, jak moc jste se od standardního PR posunuli k politickému lobbingu a ovlivňování státní správy,“ napsal.

 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články