V pravidelném výpisu, kde všude v uplynulých dnech Babiš byl, tentokrát zmínil také akci Memorial Air Show v Roudnici nad Labem. Doprovodným programem jednoho z největších leteckých dnů byl i koncert populární kapely Mandrage. Premiér, který cíleně objíždí masově navštěvované akce se pochlubil, že mu na roudnickém letišti vyjadřovali lidé podporu a že si užil koncert Mandrage.

„Odpoledne jsem se přesunul do Roudnice nad Labem na 15. ročník Memorial Air Show. Byl jsem za tyhle akce strašně rád, protože jsem tam potkal lidi, kteří mi vyjadřovali podporu, užil jsem si i kapelu Mandrage, hráli samozřejmě písničku Motýli, já tam slyším Motýle. Takže sorry jako 😜,“ napsal PR tým Babiše na jeho Facebook.

Jenže zřejmě mimo jeho plán reagovala kapela: „Jenom aby bylo jasno, my jsme panu premiérovi podporu rozhodně nevyjadřovali. Na Air Show jsme hráli, protože tu akci pořádala firma Mondi, která vyrábí papír. My papír milujeme, kupříkladu na něj píšem písničky, a všem papírníkům bychom proto i touto cestou rádi vyjádřili maximální podporu. Panu premiérovi ovšem nikoli, ostatně dva z nás proti němu dneska po koncertě pomažou demonstrovat na Letnou. Stále platí, že se do politiky jako kapela míchat nechceme.“

A s tou podporou lidí, které v Roudnic nad Labem Babiš potkal, to asi také nebude tak horké. Ne každého svoji přítomností potěšil. Někteří návštěvníci to psali i na Facebook akce: „STBák Babiš už doufám nebude…“ komentoval jeden z návštěvníků.

Revue Forum Banner
Štěpán Malát
Štěpán Malát
Další články autora