Babiš se před demonstrací ukryl v Liberci. Vypískali ho i tam

Andrej Babiš  (Repro ČT)

Andrej Babiš | FOTO: Repro ČT

Andrej Babiš před demonstrací odjel do Liberce, kde se účastnil slavnostního zahájení Olympiády dětí a mládeže 2019. Myslel, že tam bude mít klid. Že děti a jejich rodiče budou mít z premiéra radost. Nic takového se ale nekonalo. Babiše vypískali už při představování. Na pódium se dále neodvážil. Video najdete například ZDE.

Babiš se na Facebooku chlubí fotografií z akce. „Skvělá akce 👍 Vést děti ke sportu je úkol nás všech,“ poznamenal jeho PR tým k fotce, na které Babiš není.

Kladný hrdina prokremelských řetězových e-mailů Andrej Babiš (anobudelip.cz)

Babiš prožívá velmi těžké dny. Bylo to na jeho obličeji vidět v nedělních zprávách. Už v sobotu na tiskové konferenci po jednání se Zemanem Babiš přiznal, že je to pro něj složité období. To v překladu znamená: Prožívám peklo.

V sobotu Babiš jel na Memorial Air Show do Roudnice nad Labem. Pochlubil se, že tam zašel na koncert Mandrage. Co se stalo? Kapela se velmi rychle distancovala a ujistila Babiše, že pro něj opravdu nehrála. O den později jel do Liberce, potěšit mladé sportovce, a co se stalo? Vypískali ho. A k tomu plná Letná lidí, kteří chtějí, aby odešel z politiky, o čemž vydatně informují naprosto všechna světová média. Ano. Tomu se opravdu říká složité období.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]