Andrej Babiš před demonstrací odjel do Liberce, kde se účastnil slavnostního zahájení Olympiády dětí a mládeže 2019. Myslel, že tam bude mít klid. Že děti a jejich rodiče budou mít z premiéra radost. Nic takového se ale nekonalo. Babiše vypískali už při představování. Na pódium se dále neodvážil. Video najdete například ZDE.

Babiš se na Facebooku chlubí fotografií z akce. „Skvělá akce 👍 Vést děti ke sportu je úkol nás všech,“ poznamenal jeho PR tým k fotce, na které Babiš není.

Babiš prožívá velmi těžké dny. Bylo to na jeho obličeji vidět v nedělních zprávách. Už v sobotu na tiskové konferenci po jednání se Zemanem Babiš přiznal, že je to pro něj složité období. To v překladu znamená: Prožívám peklo.

V sobotu Babiš jel na Memorial Air Show do Roudnice nad Labem. Pochlubil se, že tam zašel na koncert Mandrage. Co se stalo? Kapela se velmi rychle distancovala a ujistila Babiše, že pro něj opravdu nehrála. O den později jel do Liberce, potěšit mladé sportovce, a co se stalo? Vypískali ho. A k tomu plná Letná lidí, kteří chtějí, aby odešel z politiky, o čemž vydatně informují naprosto všechna světová média. Ano. Tomu se opravdu říká složité období.

Revue Forum Banner
FORUM 24 MONITOR
Další články autora
Štěpán Malát
Štěpán Malát
Další články autora