Babiš se zapomněl hlídat. Při naříkání přiznal, že Agrofert je jeho

repro video.aktualne.cz

Andrej Babiš | FOTO: repro video.aktualne.cz

Andrej Babiš poskytl rozhovor deníku Právo. Text zřejmě nepozorně zkontrolovali jeho píáristé. Do tisku totiž pustili dosti problematickou zmínku o Agrofertu. Babiš v jedné větě přiznává, že je to jeho firma. I když jinak vytrvale ujišťuje, že s holdingem nemá nic společného.

Má. Všichni to vědí a teď to omylem přiznal. Navíc ve větě, kde pronáší své klasické naříkání na to, jak moc se má špatně když je v politice. „Poslední dobou pracuji 18 hodin denně v sobotu i neděli, pořádně se nevyspím, nevidím svoji rodinu, má to negativní dopad na mé zdraví, moji firmu i moje blízké,“ vyjmenoval v Právu premiér důvod, proč prý nechce být prezidentem.

Pavel Hofman

Rozhovor má i další veselé momenty. Například když Babiš popisuje, jak oslaví 30 let svobody. Opět naříká, že když před rokem chtěl mluvit před Českým rozhlasem, lidé mu nadávali a plivali na něj.

A jak to tedy je? Tak z toho, že má málo času na rodinu, musí mít radost především premiérův první syn. Toho „tatínek“ nechal údajně unést na Rusy okupovanou část Ukrajiny. Po útěku ze zajetí nyní žije bývalý pilot v ústraní ve Švýcarsku i se svojí matkou, první Babišovou ženou.

A nářky, že na něj byli lidé oškliví u připomínky výročí okupace republiky Rusy, jsou oprávněné. Výročí 21. srpna a 17. listopadu opravdu nejsou dny vhodné pro to, aby se prominentní bolševik a estébák prezentoval na pódiu a promlouval k národu.

 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner