Babiš si dělá oko u voličů. Facebook zásobuje rodinnými momentkami

Eric Drooker

Andrej Babiš začíná útok na své voliče. Tentokrát mu zřejmě jeho poradci doporučili napravit si pošramocenou pověst po kauze Čapí hnízdo důrazem na rodinné hodnoty. Příspěvky o tom, jak je ministr financí milujícím otcem se tedy na facebookovém profilu vicepremiéra množí. Babiš tak chce poukázat, že zatím neprokázaný dotační podvod na farmě, kterou vlastnili jeho blízcí, byl pouhým omylem. Jinak je totiž, přesně tak, jak se prezentuje, dokonalým podnikatelem a ještě vzornější hlavou rodiny.

Děti i domácí mazlíčci si užili svého upracovaného tatínka

Zatímco celá republika očekávala příjezd čínského prezidenta, šla tato událost úplně mimo Andreje Babiše. Ministr, který komentuje vše, co se v republice děje se tentokrát zdržel jakéhokoliv vyjádření na sociálních sítích a svým fandům raději nabídl vzkazy o tom, jak si užívá Velikonoce a několik fotografií, včetně těch, na kterých jsou jeho psi. „Dnešní procházka v průhonickém parku. Sharp, náš maliňák, neskutečný sportovec plný energie, a naše líná Elinka – přibrala a miluje všechny,“ hlásí z procházky Babiš.

psi

Syn pro změnu dostal od hodného otce karikaturu vytvořenou na místě nejpříhodnějším. Na Karlově mostě. „Syn si včera nechal na Karlově mostě udělat karikaturu. Praha je krásná a úchvatná,“ rozplývá se Babiš nad hlavním městem.

karikatura

Kulturní vyžití nabídl svým dětem Andrej Babiš hned dvojnásobně. Před plánovanou výstavou ještě stihli kino. „Zdravím vás všechny.Děkuji moc vám všem za přání k Velikonocům, právě je čtu a fakt mě moc těší, nabíjí a motivují. Potřebuju se dobít – i do dalších bojů. Užívám si Velikonoce – byli jsme včera na rodinném obědě s tchyní, dlouho jsme se neviděli. Pak jsem vzal syny na výstavu Titanic v Letňanech. Tam nám řekli, že je plno, že až v půl šesté. Abychom vyplnili čas, šli jsme do kina na Kung-fu Pandu 3. Vyplatilo se počkat – Titanic je úžasný,“ chválí si Babiš. Zda si uvědomil, že podobně jako ztroskotaná loď může dopadnout i jeho hnutí, nepíše.

titanic

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner