Babiš si stěžuje na špatnou dopravu a životní prostředí, přitom je to práce jeho lidí

Facebook

Richard Brabec a Andrej Babiš na návštěvě Jihomoravského kraje | FOTO: Facebook

Premiér v demisi se vydal na další výjezdní zasedání se svými ministerskými podřízenými. Tentokrát se vydali do Jihomoravského kraje a jako první navštívili jeho metropoli Brno. Cesta se však Andreji Babišovi moc nelíbila a na sociální síti si postěžoval na spoustu věcí, které ho trápí. Za všechny, které jmenuje, ovšem nesou odpovědnost jeho lidé, což jaksi zapomněl zmínit.

Výjimečně se tentokrát vláda nevydala na zájezd autobusem, jak je zvykem, ale vlakem. A právě to vzbudilo v Babišovi velkou dávku nevole. „Jinak od rána samé špatné zprávy. Do Brna jsme jeli 2 hodiny a 20 minut,“ postěžoval si premiér v demisi přes své marketingové specialisty na Facebooku a nechyběl ani plačící smajlík.

„Když vlak brzdil, tak jsme ze smradu z brzd měli pocit, že nás chtějí otrávit.  Naštvaný Richard Brabec sleduje hnusnou skládku hned u tratě,“ popisuje dále předseda hnutí ANO fotografii nevzhledného okolí vlakové trati.

Babiš ovšem nezmiňuje, že všichni zodpovědní lidé, kteří s touto neutěšenou situací mohli něco udělat, pracují pro něj, potažmo pro hnutí ANO, což je v důsledku jedno a to samé. Primátorem Brna je Petr Vokřál, místopředseda Babišova hnutí, hejtmanem Jihomoravského kraje Bohumil Šimek, lídr kandidátky hnutí ANO 2011 pro krajské volby 2016, ministrem dopravy Dan Ťok, člen vládního kabinetu, také za ANO a Richard Brabec má zase na starost nejen místopředsednictví v současné vládě, ale také ministerstvo životního prostředí.

Proč tedy nepokárá za situaci, na kterou je podle Babiše tak neutěšený pohled, premiér přímo své lidi a stěžuje si na sociální síti? Je to jednodušší a na občany to působí, že se něco děje a hodný pan premiér skutečně bdí nad dobrem našeho národa.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner