Babiše chtěl na festivalu v Ostravě napadnout muž. Ochranka ho srazila

Babiš na fastivalu Colours of Ostrava (FB)

Babiš na fastivalu Colours of Ostrava | FOTO: FB

Andrej Babiš včera v nočních hodinách na festivalu Colours of Ostrava čelil výpadu muže, který byl údajně podnapilý. Jelikož měl politik kolem sebe svoji osobní ochranku, k incidentu nedošlo. Návštěvník festivalu chtěl totiž Babiše podle jeho vlastních slov napadnout, ale ochranka jej srazila ze schodů. Zprávu přinesl web deníku Blesk.

„Žádná hlasitá rvačka to nebyla. Viděli jsme, jak Andreje Babiše odvádí ochranka v hroznu pryč a toho druhého muže vystrčili z baru ze schodů daleko od Babiše, aby ho mohli odvést. Babišovu ochranku tvořilo asi čtyři nebo pět lidí,“ popsal situaci přítomný reportér Blesku Jakub Veinlich.

Andrej Babiš o svých cestách a setkáních s občany sice neustále informuje na Facebooku, ale o tomto incidentu se svým fanouškům nezmínil.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]