Babiše v Náchodě vypískali. Ochranka musela premiéra skrýt

ČTK

Premiér a šéf hnutí ANO Andrej Babiš | FOTO: ČTK

Nečekaného uvítání na nádraží v Náchodě se dnes dočkal Andrej Babiš. Asi stovka protestujících lidí premiéra vypískala a donutila změnit plánovaný program. Práci měla i ochranka ministerského předsedy, která musela zasahovat.

Babiše v Náchodě uvítal transparent „Bureši, náš stát není tvoje firma!“ a hlasitý pískot. Video z příjezdu premiéra sdílela na twitteru Michaela Rambousková ze Seznamu. „Ulička hanby pro Andreje Babiše v Náchodě. Na nádraží se sešlo přes sto lidí. Plánovaný brífink je kvůli jejich hlasitému pískotu a skandování přesunut do hotelu Beránek,“ uvedla na sociální síti redaktorka.

Premiéra musela podle jejích informací před demonstranty ukrýt ochranka do dopravní kanceláře náčelníka stanice. Tisková konference byla zrušena. 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner