Andrej Babiš se dusí ve své vlastní dotační šťávě a s ním celý jeho ústřední tým. Celkem dobře to bylo možné pozorovat na  jeho včerejších tweetech. Ty budily řádný posměch. Babiš, nebo lépe řečeno pravděpodobně Prchal, v nich vysvětloval, že Andrej miluje naši zemi a že za ní bude bojovat až do roztrhání těla.

Sobotní vlastenec Babiš, který ani neumí česky, tak vlastně chtěl říct, že sosání miliard z Evropské unie pro svoji vlastní společnost, kterou podle právníků EK stále řídí a zároveň vytváří podmínky pro čerpání a čerpání kontroluje, je boj za Českou republiku. I když v praxi je to jen obyčejný boj za vlastní peněženku. Kdo by nemiloval zemi, která mu umožňuje bohatnout v řádu několika miliard ročně, že.

Nejvíce posměchu totiž vyvolal tento tweet: „Tak to se přiznávám, tu citovou vazbu mám. Mám rád náš národ, Čechy, Moravany a Slezany. Mám rád naši zemi. Proto budu až do roztrhání těla bojovat za zájmy České republiky“.

Je nekonečně trapné, čím vším je schopný se zbabělý premiér ohánět jen proto, aby se vykroutil ze svých průšvihů. Přitom je naprosto každému normálně uvažujícímu člověku jasné, že právě Babiš je to nejhorší, co nás od roku 1989 potkalo.

Pro celý svět je Babiš vyčůraný zlodějíček z Prahy. A protože to je řádně vykutálená postavička, která má spoustu složek, funkcí a milionů na rozdělení, děje se u nás momentálně toto: Komunisté za Babišem stojí, jeho strana samozřejmě také, ČSSD se o tom nechce bavit, vysvětlovat má Babiš. A legrační mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček hystericky kope za našeho milého premiéra – vlastence. Jakýkoliv jiný prezident už by si Babiše zval na kobereček a vyzval by ho k rezignaci. Jakýkoliv normální koaliční partner by položil vládu, když na to ten zbabělec sám nemá. Ale to bychom nesměli být tam, kde jsme.

Revue Forum Banner
Štěpán Malát
Štěpán Malát
Další články autora