Alena Schillerová, ministryně financí za hnutí ANO, se proslavila zejména tím, že se podílela na likvidování firem prostřednictvím zajišťovacích příkazů. Taková věc není příliš dobrá pro popularitu, a tak se marketingový tým našeho premiéra zejména na sociálních sítích snaží ze Schillerové dělat milou a rozvernou osobu, která vám projasní každý den.

Tak například se dozvídáme, když si paní ministryně něco nového koupí. A když jsou to brýle, nebojí se ani nějakého toho selfie!

Stejně, jak to známe u pana premiéra a jeho manželky, sledující na Facebooku Aleny Schillerové se vždy dozvědí, pokud ministryně financí někam jede.

Fotky z letadla prostě frčí.

Schillerová ale samozřejmě taky maká! To je to, co voliči chtějí a co je potřeba dokázat. Ostatně – konkurentů holdingu Agrofert jeho hodně a je nutné zabývat se tím, jak je ještě více kontrolovat. To totiž Schillerová zvládá skvěle.

Každá dáma chce, aby jí to slušelo. Tak například když jdete za prezidentem, aby jmenoval vládu trestně stíhaného premiéra, je potřeba doladit šaty.

A aby bylo jasno, Alena Schilletová na své obdivovatele myslí za každého počasí. A dává to taky najevo. Tak co, už vám přestaly ty zajišťovací příkazy nebo EET vadit?

 

Johana Hovorková
Johana Hovorková
Hlavní editorka deníku FORUM 24
Další články autora