Babišova vláda slouží proruským vlastizrádcům z KSČM

Vojtěch Filip a Andrej Babiš (ČTK)

Vojtěch Filip a Andrej Babiš | FOTO: ČTK

Kabinet Andreje Babiše včetně již definitivně zdiskreditovaných sociálních demokratů ustoupil požadavku komunistů na snížení rozpočtu armády o deset miliard korun. Proruští kolaboranti z KSČM chtějí oslabit naše spojenectví se Západem a vyhovět tak zájmům Ruské federace. Komunisté dlouhodobě slouží nepřátelským mocnostem a Andrej Babiš a jeho lidé se k nim otevřeně přidali. Je to skandál.

Taky jste mnohokrát slyšeli ty historky o prozápadně orientovaném premiérovi Babišovi? Tak teď už snad každý jasně vidí, jaký je to nesmysl. Babiš má nejen ruské manýry, ale nyní Putinovu Rusku otevřeně posloužil. Tihle kolaboranti prostě a jednoduše prosadili ohrožení bezpečnosti státu. Protože o to komunistům dlouhodobě jde. A také proto všechna média ruské páté kolony Babišovi dlouhodobě fandí.

Je naprosto neuvěřitelné, kam až to Andrej Babiš dopracoval. O tom, zda budeme mít schválený rozpočet, rozhoduje zločinecká organizace, která tu čtyřicet let zavírala, okrádala a zabíjela lidi, kteří chtěli žít ve svobodné a demokratické zemi. A těmto lidem – Vojtěchu Filipovi, mlátičce Zdeňku Ondráčkovi a dalším – jsou nyní vydány napospas naše euroatlantické vazby. Tohle jste chtěli, milí voliči Andreje Babiše?

Dobře se podívejte, kdo pro ten neskutečný komunistický návrh hlasoval. Babiš naši zemi postupně odevzdává komunistům, a tedy Rusku. Přestože KSČM celkově slábne, ještě naposledy, než konečně vypadne z poslanecké sněmovny, strana ucítila šanci k poslednímu velkému kroku proti zájmům České republiky.

Co všechno si ještě necháme líbit? Jak dlouho ještě bude bývalý agent StB, který se v Evropě tváří jako prozápadní státník, pomáhat představitelům stále ještě bývalého režimu zpět k moci? Nyní komunisté oslabili armádu. Babiš nemá sílu na to, aby bez nich cokoli prosadil. Kolik z naší státní suverenity tedy obětuje příště?

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]