Zatímco americká média představila Andreje Babiše jako „obchodníka s hnojivy“ (Forbes) anebo jako defraudanta evropských dotací (New York Times), česká televize NOVA referovala ve svém hlavním zpravodajství o vynikajícím oblečení manželů Babišových. Tato komerční televize je nejsilnějším českým médiem, jehož zpravodajství sleduje až dva miliony Čechů a má ze všech médií nejvyšší vliv na volební výsledky. Podle TV NOVA byla americká cesta Andreje Babiše naprostým triumfem a skvělou reprezentací naší země. Oslava oblečení manželů Babišových tento styl korunuje.

TV NOVA představila setkání manželů Trumpových s manžely Babišovými jako soutěž, která manželka je lépe oblečená.  Monika Babišová tuto soutěž vyhrála, neboť prý měla šťastnější ruku při výběru svého purpurově růžového slušivého kabátku, který byl mnohem hezčí než zelený kožený kabát Melanie Trumpové. Navíc Melanie si podle módní expertky Lenky Zelenohorské, kterou TV NOVA oslovila, během jednání svůj kabát ani neodložila, což nepřispělo k dobrému dojmu. To Monika Babišová působila podle reportáže na TV NOVA během setkání v Bílém domě mnohem lépe. Módní návrhářka Ivana Follová pro televizi uvedla, že Monika Babišová působila díky svému oblečení mnohem příjemněji a více žensky než Melanie Trumpová.

Andreje Babiše hodnotí oslovení občané na televizní kameru jako velice elegantního a hezky štíhlého muže. Skvělého oblečení Moniky Babišové si podle TV NOVA všimla i světová média.

Češi jsou podle TV NOVA pyšní na to, jak nás manželé Babišovi reprezentují ve světě. Jsou prostě krásní. Mnohem krásnější než manželé Trumpovi.

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner
FORUM 24 MONITOR
Další články autora