Babišovo Palermo pokračuje. Vychází novinka Jaroslava Kmenty, objednávejte nyní

()

Investigativní novinář Jaroslav Kmenta vydal před prázdninami knihu Babišovo Palermo I. Nyní přichází s druhým dílem, s knihou Babišovo Palermo II., kterou si můžete objednat na e-shopu FORUM ZDE.

Projekt Babišovo Palermo mapuje politický život Andreje Babiše v letech 2014 až 2021. Přináší souhrn skutečných důvodů jeho vstupu do politiky a detaily fungování strany ANO. Na rozdíl od knihy Boss Babiš, která vyšla v roce 2017 a která se věnovala zejména zrodu oligarchy, jeho kontroverznímu podnikání a klientelismu, je Babišovo Palermo dramatickým popisem chyb a omylů v jeho politické kariéře. Je také o jeho metodách „zaklekávání a ojebávání“ a též o nových kmotrech ANO.

E-SHOP FORUM ZDE

Kmenta knihu chtěl stihnout ještě před volbami. „Celá řada lidí se dívá na říjen 2021 jako na naději na velkou změnu. Jako kdyby pomalu mělo být po válce. Ale vývoj situace, ač se na něj snažím dívat pozitivně, není úplně nejradostnější. Mám pocit, že Andrej Babiš a jeho spojenci budou dělat všechno pro to, aby se udrželi u moci. Hodně by mě ranilo, kdyby některá z demokratických stran šla s ANO do koalice. Také bude záležet na tom, jak silný mandát budou mít demokratické strany po volbách. I já už bych chtěl svobodně dýchat,“ řekl pro deník FORUM 24.

Na e-shopu FORUM najdete i další knihy Jaroslava Kmenty: Babišovo Palermo I, Boss Babiš, Rudý Zeman, Padrino Krejčíř, Příběh Kmotra nebo publikaci Superguru Bárta. Více ZDE.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]