Babišův kandidát následuje šéfa: Ondřej Prokop na sociálních sítích udává řidiče

Ondřej Prokop (ANO) našel dvě auta s mimopražskou SPZ (Hnutí ANO)

Ondřej Prokop (ANO) našel dvě auta s mimopražskou SPZ | FOTO: Hnutí ANO

Jednou z nejbizarnějších postaviček hnutí ANO je Ondřej Prokop, ambiciózní muž, který kandiduje v Praze. Rozhodl se dokázat, že „Středočeši kradou parkovací místa Pražanům“, prostě takovéto typické bránění „našich lidí“, jak ho už známe. Jenže tentokrát i někdo s tak omezeným intelektem, jako má Prokop, poněkud přestřelil.

Ono samozřejmě není příliš překvapivé, že když pracujete pro bývalého agenta Státní bezpečnosti, tak máte k udávání také vztah, a můžete být dokonce smutní, že nežijeme v době, kdy by se z vás mohl stát když ne agent, tak třeba alespoň domovní důvěrník. Pan Prokop alespoň vytvořil simulaci uličního výboru.

Inspiroval jsem aktivní sousedy od nás ze sídliště. Tohle mi jeden dnes poslal. Udělal si obchůzku kolem paneláku a opsal si SPZ. Večer, až půjde s pejskem, porovná, kolik SPZ stojí na sídlišti dál (skutečně tady bydlí) a kolik po práci odjelo. Sám jsem zvědavý na výsledek,“ napsal Prokop na svůj twitterový účet. A k tomu přidal fotografii, kde jsou konkrétní poznávací značky vypsány.

Že tohle nemůže udělat nikdo příčetný, a už vůbec ne politik? Tak to ale pana Prokopa ještě vůbec neznáte. Kromě kariéry udavače si pěstuje i různá další směřování. Umí naprosto excelentně podlézat šéfovi, a to až tak, že překonává ty nejlepší časy Martina Komárka, který na facebooku vychvaloval Vodňanské kuře. Ano, věřte tomu, že to jde.

Samozřejmě chápeme, že Prokopa frustrují nízká čísla v Praze pro hnutí ANO, ale možná by měl vědět, že udáváním toho moc nespraví.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]