Bára Štěpánová: Živnostníci v sobotu uvidí, že v tom nejsou sami

Bára Štěpánová (ČTK)

Bára Štěpánová | FOTO: ČTK

Demonstrace za svobodné podnikání, která proběhne v sobotu 25. 2. na Václavském náměstí, hodlá upozornit na návrat takzvaných papalášů do vedoucích funkcí a především na omezování svobod, které nám chystá současná vláda. Mezi účastníky nebude chybět ani Bára Štěpánová. Populární herečka chce poukázat na buzeraci drobných živnostníků a ukázat lidem, že v současné zoufalé situaci nejsou sami.

Akce, kterou na sobotní poledne připravuje Asociace podnikatelů a manažerů a Radostné Česko bez EET, chce upozornit především na negativní dopady druhé vlny elektronické evidence tržeb a mocenské rozpínání Andreje Babiše. Štěpánová je jednou z osobností, které se na pódiu objeví.

Bára Štěpánová (ČTK)

„Dlouhodobě říkám, že tato vláda neustále buzeruje drobné živnostníky. Stále vymýšlí nové věci, jak jim otrávit život. Ráda bych je podpořila,“ řekla herečka deníku FORUM 24. „Důležitým poselstvím sobotní demonstrace je fakt, že se lidé sejdou a uvidí, že v tom nejsou sami,“ připomíná Štěpánová. „Když bude člověk sedět doma, bude mu mnohem hůř, než když uvidí, že to mnozí vidí podobně,“ dodává.

Mezi dalšími účastníky se objeví Radomil Bábek z Asociace podnikatelů a manažerů, známý cestovatel Dan Přibáň nebo klatovský „antibabišovský“ řezník Pavel Havlíček.

 

 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu freeczechmedia@gmail.com