Barbora Kořanová hodila myšlenku. Mělo to úspěch

Barbora Kořanová s kolegy ve sněmovně (Michal Šula / profimedia.cz)

Barbora Kořanová s kolegy ve sněmovně | FOTO: Michal Šula / profimedia.cz

Barbora Kořanová, jedna ze zábavných tváří minulé sněmovny, kde byla součástí politické divize Agrofertu (ANO), pokračuje ve sledování a glosování politického dění.

Nyní paní exposlankyně na twitter napsala: “Je velmi zajímavé, že úplně poprvé ve světě se stala @PiratskaStrana součástí Vlády, a to té naší.”

Týdeník FORUM (TF)

Na to jí odpověděl Jindřich Šídlo: “To je určitě zajímavé. Bylo ale třeba velmi zajímavé sledovat i to, jak se trestně stíhaný politik stal poprvé předsedou vlády – a to té vaší.”

Na to Barbora Kořanová: “A zajimave je, ze clovek sem hodi myslenku a Vas to automaticky nuti smecovat, co Vy berete po ránu?”

Šídlo: “Kafe. Pak se jdu projít s dcerou do školy, vrátím se, koukám na zprávy, píšu a když vidím něco, co mě zaujme, reaguju. Sociální sítě… Zvlášť teda, když se tu řeší, co se v souvislosti s vládou stalo poprvé. First time ever je můj oblíbený žánr.”

Na Barboře Kořanové obdivujeme její schopnost poznávat nové věci a strnout nad nimi v úžasu. Třeba že někdo něco napíše na sociální sítě a někdo na to reaguje. Kdo by to byl řekl, že je něco takového možné. To je ale vynález!

Už jsme se báli, že v pozdní fázi babišismu budeme postrádat některé naše oblíbené postavy, kterými nás ANO zásobilo. Obavy to byly zbytečné. S napětím čekáme na další ráno, zda dojde k vrhu nových myšlenek.