Barrandov chystá další pořad se Soukupem. Lidé za ním mohou přijít pro radu

Jaromír Soukup (Profimedia)

Jaromír Soukup | FOTO: Profimedia

TV Barrandov připravuje nový pořad s názvem Právník ve studiu. Jeho tváří bude opět samotný šéf komerční trojky Jaromír Soukup. Tentokrát se mu budou lidé moci svěřit se svým těžkým životním příběhem či problémy, které je trápí. Televize pak slibuje, že najde řešení.

„Pro připravovaný pořad televize Barrandov Právník ve studiu hledáme lidi, kteří řeší životní problém, cítí nespravedlnost, byli poškozeni rozhodnutím úřadů nebo se ocitli v tíživé situaci, nebojí se přijít do studia a svěřit se se svým příběhem Jaromíru Soukupovi. O Vašich problémech budete diskutovat a naleznete východisko, protože každý problém má řešení,“ objevilo se na webu televize.

Hana Lipovská a Jana Bobošíková  (ČTK/Vít Šimánek)

Televize aktuálně láká své diváky, aby se do pořadu přihlásili. Kdy se objeví ve vysílání, zatím není jasné. Půjde však už o několikátou relaci, kterou Jaromír Soukup moderuje. Šéf televize se objevuje například v pořadech Instinkty Jaromíra Soukupa, Týden Jaromíra Soukupa, Kauzy Jaromíra Soukupa nebo Hovory Kalousek Soukup. V minulosti moderoval také Týden s prezidentem.

Nejde však o jedinou novinku. Minulý měsíc Soukupovo vydavatelství Empresa média oznámilo, že se chystá vstoupit na trh s tištěnými deníky. Podle informací, které v červnu deník FORUM 24 získal přímo z vydavatelství, by se mělo jednat o liberální politický deník s rubrikami ze společenského života. Konkrétnější však nikdo nebyl.

Společnost Empresa Media vznikla v roce 2000. V roce 2015 Soukup oznámil, že minoritní podíl v této firmě získala čínská investiční společnost China Energy Company Limited (CEFC). Ta o dva roky později uplatnila své právo na vrácení minoritního akcionářského podílu.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články