Bašto, tohle šiřte! Žádný generál Pavel. To Babiš je kandidát vlády

Bannery, které šíří Andrej Babiš na svém facebookovém účtu. (Hnutí ANO / se souhlasem)

Bannery, které šíří Andrej Babiš na svém facebookovém účtu. | FOTO: Hnutí ANO / se souhlasem

Na twitterovém účtu prezidentského kandidáta Andreje Babiše se objevily bannery, na nichž se premiér Petr Fiala a předsedkyně sněmovny Markéta Pekarová Adamová vyznávají z toho, že budou volit „silného parťáka“, který má zkušenosti se „zvládáním krizí“. Považujeme za nutné tuto novinku šířit.

Babiš bannery v provedení inzerátů koalice SPOLU šíří s tím, že mu došly přes WhatsApp a neví, zda jsou pravdivé. Markéta Adamová reagovala vtipně: Babiš jí slíbil, že tuto zprávu, že ho chce volit, nikomu nepoví.

Petr Fiala (ODS), Andrej Babiš (ANO) (ČTK/Vít Šimánek)

Je to pecka, že se to konečně provalilo. Andrej Babiš je prostě vládní kandidát! Jaroslav Bašta by to měl důkladně rozšířit, protože v jeho voličských vodách to může způsobit bouři, ve které se jeho nejbližší konkurent Babiš utopí. Není horší představa, než že je kandidát takhle přímočaře spojený s těmi nejnenáviděnějšími představiteli současné vlády.

Oligarchův marketing je nejen prasácký, on je i hloupý. To, co ti lidé za peníze z prodeje hnojiv v Agrofertu umí dělat dobře, to je vyvolat pozornost. Jako paviáni v zoo, kteří ukazují divákům své růžové zadky. To, co neumí, je chovat se normálně a slušně.

Samozřejmě, že zodpovědnost za šíření podvrhů a dezinformací na účtu Andreje Babiše nenese žádný směšný Marek Prchal. Nese ji Babiš. On je ten, kdo šíří lži. A nese zodpovědnost i za tu naprostou hloupost metod, kterými jeho účty oplývají. I když je možná takový hlupák, že to sám není schopen rozlišit.

Takže, lidi, dejte si pozor! Babiš je vládní kandidát. Proto ho celá vláda volí, protože se s nimi spiknul proti nám Čechům. A navíc není Čech a podlézá Západu. Třeba teď naposledy Macronovi. Dejte si na něj bacha! Volte Baštu!

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články