Batole se válelo na špinavé podlaze obchoďáku, jeho rodiče si ho nevšímali. Dávali si občerstvení

Ilustrační foto (AdobeStock)

Ilustrační foto | FOTO: AdobeStock

Přístup některých rodičů k jejich ratolestem je opravdu nepochopitelný. Zatímco většina matek své děti opatruje jako oko v hlavě, najdou se i takové, kterým je úplně jedno, co jejich potomek dělá. Někdy to je ovšem za hranou, jak ukazuje příspěvek na TikToku.

Mladá dívka, která si na sociální síti říká Jay Gunna, natočila v obchodním centru něco, co se jen tak nevidí. Zatímco se si rodiče dopřávali občerstvení v jednom z místních fastfoodů, jejich dítě leželo na zemi.

Ne však, že by pod sebou mělo deku, nebo se nacházelo v nějakém dětském koutku. S hračkou v ruce se nemluvně povalovalo na podlaze. Matka si mezitím dávala jídlo, otec sledoval “cvrkot” v okolí. O dítě ani jeden z nich neprojevoval zájem ani ve chvíli, kdy se společně začali bavit. 

@wclipsto

Lady lays her baby on the floor in the food court #fypシ #xyzbca #crazy #baby

♬ original sound – Jaygunna

Dívka, která video pořídila, nechápala, že je něco takového vůbec možné. “To myslí vážně?!” ptá se. Podobně zareagovala i spousta lidí v komentářích. 

“Někdo by jim měl otřít obličej o tu hnusnou podlahu, aby to pochopili,” komentoval jeden z uživatelů TikToku. Další připomněl, že k dítěti se nejde chovat jako ke psovi. Někteří lidé se pozastavili nad tím, jak je možné, že se nenašel nikdo, kdo by rodičům něco řekl. “Já bych za nimi rovnou přišla a řekla jim, že je to nepřijatelné!” napsala jedna tiktokerka. 

“Jsem tak naštvaná, že se mi z toho skutečně vaří krev,” dodala další.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články