Beckhamovi vydělají díky Netflixu půl miliardy

Eric Drooker

David a Victoria Beckhamovi patří mezi nejsledovanější manželské páry na světě. Bývalý hvězdný fotbalista a dřívější zpěvačka skupiny Spice Girls určují trendy, inspirují ženy i muže a pro mnohé jsou nedosažitelným idolem. To si uvědomil i Netflix, který s Beckhamovými podepsal královskou smlouvu na tvorbu dokumentu z jejich soukromí.

Seriál, který vznikne nabídne jedinečný pohled na život slavného manželského páru, ale nezapomene ani na děti. Těšit se tak fanoušci mohou i na syny Brooklyna, Romea, Cruze a dceru Harper.

Je jasné, že Netflix vsadil na správnou kartu, protože zájem o Davida Beckhama neutuchá ani poté, co bývalá hvězda Manchesteru United, Realu Madrid, nebo LA Galaxy ukončila fotbalovou kariéru. Slavná sedmička, později třiadvacítka totiž dokázala překročit svůj sportovní stín a stát se celebritou i mimo své povolání.

Dost v tom Beckhamovi pomohl i sňatek s Victorií Adams, dříve známou také jako Posh Spice. Právě začátky jejich vztahu by měl mimo jiné nový dokumentární seriál Netflixu mapovat. Co však přesvědčilo populární pár, aby nechal štáb zkoumat jejich soukromí do takových detailů? 

Hlavní roli zřejmě hrál především honorář, který internetová streamovací služba  Beckhamovým nabídla. Podle britských médií by se tato částka měla pohybovat okolo 16 milionů liber, tedy téměř 500 milionů korun. Taková cifra zřejmě dokáže mnohé i při vyjednávání s bohatými celebritami.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články