Předseda KDU-ČSL Bělobrádek upozorňuje ANO: Babiš není stát

Eric Drooker

Jeden z příspěvků na facebookových stránkách hnutí ANO donutil k reakci předsedu lidovců Pavla Bělobrádka. Ten nesouhlasí s tím, že Babišovi lidé veškeré zásluhy za předložené návrhy zákonů zpřísňující provozování hazardu připisují svému předsedovi. Šéf KDU-ČSL připomíná, kdo všechno se na zákonech podílí, a na Twitteru se ptá, odkdy Andrej Babiš a stát jedno jest.

Propagace Andreje Babiše funguje podle jasně daných pravidel. Obzvlášť v denících Mladá fronta DNES a Lidové noviny, které ministr financí vlastní, a na sociálních sítích. Všechny úspěchy Babišova hnutí jsou automaticky připisovány jeho předsedovi, drobné nedostatky odnesou řadoví členové ANO, nebo ministři zastupující hnutí.

Bělobrádkovi vadí prezentace hnutí ANO
Takové jednání se ale nelíbí předsedovi KDU-ČSL Pavlu Bělobrádkovi. Ten se po statusu ANO, podle kterého „Zákony Andreje Babiše proti hazardu schválila vláda. Po neuvěřitelných 25 letech se našel někdo ochotný hájit dobro občanů proti jedné z nejsilnějších zájmových skupin,“ ozval na Twitteru.


belobradek twitter ab

 

Člen vlády tak z dovolené vzkázal svému kolegovi z kabinetu, že nemá rád, když si někdo přivlastňuje cizí zásluhy, tak jako Andrej Babiš přes stránky svého hnutí na sociální síti.

facebook.com

Status hnutí ANO chválící Andreje Babiše

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner