Bill Gates je na ni krátký: Ilona Csáková ve videoklipu konečně všem ovcím otevřela oči

Zpěvačka Ilona Csáková  (instagram Ilony Csákové)

Zpěvačka Ilona Csáková | FOTO: instagram Ilony Csákové

„Někdo tahá naše provazy, není to jen stoletý stát. Hlavou mi letí temné dotazy, kdo pohnul světem tentokrát?“ zamýšlejí se v úvodu písně Ilona Csáková a Roman Horký. Podle svých slov do skladby V dlouhém zatmění vložili nejen svá srdce, ale také nevymyté mozky.

Bill Gates pravděpodobně nemá v posledních týdnech lehké spaní. Do boje proti jeho promyšlenému plánu na ovládnutí světa skrze koronavirovou krizi totiž se svým selským rozumem vyrazila Ilona Csáková. Pravdu a nic než pravdu o skryté podstatě aktuální situace šířila nejdřív jen skrze sociální sítě. Nyní však svou platformu přirozeně rozšířila a poslání otevřít světu oči promítla i do své hudební tvorby.

Zpěvačka se k aktuální situaci odmítavě vyjadřuje už několik týdnů. Pozornost vzbudil například tento příspěvek, který se svými fanoušky sdílela 11. října. „Fb se mě vždy ptá, když vám chci něco sdělit, co se mi honí hlavou? Tak já ti to tedy Facebooku povím. Nenechám si v rámci plošného testování šťourat v hlavě špejlí, protože ti, co to nařizují, jedou podle scénáře B. Gatese a WHO, a zadruhé do mě ani do mých dětí nebude nikdo rvát žádnou vakcínu, která je ba naopak kontraproduktivní. Vy, co máte otevřené oči, víte. Nesmíte se bát chránit své děti, své zdraví, vaše životy!!!“ napsala.

V komentářích se tehdy okamžitě rozvířila debata s hojným zastoupením na obou názorových stranách: „Alespoň jedno pozitivum doby covidové – nemusíš se bát, jestli kolem sebe nemáš pár skrytých Csáklých, oni se přihlásí sami,“ napsal jeden z komentujících.

Zpěvaččina vystupování si všiml dokonce i prezident Miloš Zeman, který ji použil jako příklad ve svém varování před dezinformacemi. „Jedna zpěvačka dokonce prohlásila, že za koronavirus může Bill Gates,“ řekl prezident v říjnovém projevu. Podle Csákové si ale její slova špatně vyložil.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]