Bizár na středu. Ovčáček si ve videu hraje na osobnost a promlouvá k lidu

repro video Fb J. Ovčáčka

Jiří Ovčáček | FOTO: repro video Fb J. Ovčáčka

Když je národu nejhůře, přispěchá Jiří Ovčáček se svým videem. Mluvčí prezidenta Zemana se postaral o vtipnou vložku dnešního dne. Na sociální sítě vložil své video, kde dramatickým tónem promlouvá k lidu na Praze 6 a naléhá na něj, aby si na svém území nechali sochu maršála Koněva. V některých momentech není jasné, zda nejde o parodii, závěr však přesvědčí, že ne.

Ovčáček to myslí vážně. A vážně se snaží ze své pozice nižšího státního úředníka radit zastupitelům, co mají dělat. Ovčáček si opět hraje na osobnost, kterou není. A nepomůže mu v tom ani kravata s trikolorou, ani vzhled jeho improvizovaného studia ve stylu 80. let. Jeho názor už známe. Teď ještě názor zahradníka z Lán a uklízečky z Pražského hradu, prosím.

‪S velkou pokorou v srdci se obracím na zastupitele Prahy 6. ‬

Zveřejnil(a) Jiří Ovčáček dne Úterý 10. září 2019

Ovčáček má ale v jednom pravdu. Ve videu říká: „Jde o čest naší země.“ To je výstižné. A právě kvůli tomu musí Koněv z Prahy 6 pryč. Nejde jen o samotnou osobnost Koněva a jeho krev na rukou. Jde o to ukázat Rusům, že jsme suverénní země a nic na tom nezmění ani Zeman s Ovčáčkem, kteří si spolu zřejmě povídají rusky. Zastupitelé by se neměli přiklonit na stranu agresivní party, která u sochy mává prapory okupantů. Neměli by se přiklonit na stranu ruského ministra, který nazývá jejich starostu Prahy 6 nacistou. Jak říká Ovčáček, jde o čest naší země.

 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner