Bizarní kampaň SPD

(archiv)

FOTO: archiv

Opravdu komicky vyznívalo vystoupení Ivana Davida, lídra SPD do eurovoleb, v pořadu DVTV. „Žádného ozbrojeného muslima v Česku neznám, nemohu ověřovat každou jednotlivost, co se objeví ve volebních novinách,” říkal Ivan David, lídr kandidátky SPD pro volby do Evropského parlamentu. Strana tvrdí, že se chtějí muslimové v Česku vyzbrojit. Ivan David to však nebyl schopný jakkoliv vysvětlit. Celý rozhovor vyznívá tak, že Ivan David vůbec netuší co chce v Europarlamentu dělat, ale přesně ví, že tam chce.

Na celý rozhovor se podívejte zde.

To Robert Vašíček nasadil ještě tvrdší „metu“. Vzal si rukojmí. Vlastně celá jeho kampaň „přemluvit mámu, ať volí SPD“ zní poněkud komicky.

Na stranu druhou je fajn, že SPD se dala na fact-checking. Ve svých volebních novinách upozorňují na to, že směrnice EU o okurkách už neexistuje. Otázka však je, proč o ní tedy vůbec píší.

SPD také přirovnává kancléřku Merkelovou k Hitlerovi. Vsadím se však, že Merkelové na předvolebním mítinku nikdo nehajluje ani nenosí náhrdelníky s hákovými kříži. Na rozdíl od SPD.

Vyšlo na webu Manipulátoři.cz.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]