Bohouš Josef kritizuje úřady: Na nemocné děti nemají peníze, na imigranty ano

Bohouš Josef (ČTK)

Bohouš Josef | FOTO: ČTK

Reportáže, které nedávno odvysílala FTV Prima, rozčílily Bohouše Josefa. Známý zpěvák se na svém facebookovém profilu vyjádřil kriticky především k faktu, že není dostatek finančních prostředků, které by pomohly při léčbě a rehabilitaci dětí s poškozením mozku, a přitom vláda nemá problém vyčlenit půl miliardy korun na integraci imigrantů, kteří budou žít v České republice. Josef proto vyzývá, aby si občané při volbách zapamatovali, kdo se dnes chová jako kolaborant a vlastizrádce.

Příspěvky komerční televize, které se týkaly dětí s mozkovou obrnou a muslimské dívky, která se chce soudit se školou, kterou navštěvuje, zpěváka znepokojily. „Tak jsme se v TV novinách na Primě dozvěděli, že na děti, které mají poškození mozku a pomáhá jim rehabilitace, nemají zdravotní pojišťovny ani ministerstvo zdravotnictví peníze,“ píše Bohouš Josef na sociální síti. „Hned v následující reportáži se řešila muslimka, která za pět let dostala od magistrátu 250.000,- na bydlení. Ještě zažalovala zdravotní školu o 100.000,- Kč, protože jí nechtěli povolit nosit hadr na hlavě,“ pokračuje zpěvák.

Nejvíce však ve spojitosti s nutností finanční podpory do zdravotnictví překvapilo Josefa další tvrzení. „Absolutním vyvrcholením byla další reportáž, kdy naše politická elita chce na imigranty přispět půl miliardou korun,“ píše na facebooku.“ Je dobré si při volbách pamatovat dotyčné kolaborantské a vlastizrádné strany a politiky,“ upozorňuje velmi kriticky Bohouš Josef, na kterého reportáže FTV Prima zapůsobily velmi negativně.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]