Bojovník MMA Jones vyběhl na zloděje s brokovnicí a poslal jasný vzkaz

Jon Jones, bojovník MMA. (IG @jonnybones)

Jon Jones, bojovník MMA. | FOTO: IG @jonnybones

Jon Jones má na svém kontě 26 vítězství v kleci a pouze jednu prohru. Zápasník UFC ovšem nyní musel použít úplně jinou taktiku, než je zvyklý z MMA. Proti muži, který se chystal ukrást jeho luxusní auto, totiž překvapivě použil střelnou zbraň.

Zloděj zřejmě nepočítal s tím, že bude třiatřicetiletý bojovník sledovat záběry bezpečnostní kamery zrovna v momentě, kdy se mu pokusí ukrást automobil. Jonese ovšem na lapku upozornil jeho pes, který hlasitě štěkal.

Hvězda UFC sáhla po brokovnici a šla si to se zlodějem vyříkat. “Zaklepal jsem na něj okénkem u řidiče pažbou své zbraně,” popsal Jones na Instagramu, kam sdílel video z kamery, sledující jeho dům.

Muž se dal ihned na útěk. Zápasník ho chvíli pronásledoval, ale nakonec ho nechal být. Pro všechny další, kteří by chtěli zkusit něco podobného, umístil na sociální síť.

“Až se příště pokusíte někoho okrást, ujistěte se, že jste dostatečně rychlí, abyste stihli utéct. Měl štěstí, že jsem dost chytrý, abych nezastřelil muže, který utíká,” napsal Jones na Instagram a zeptal se svých fandů, jestli by se zachovali stejně, nebo by zvolili jiný způsob obrany svého majetku.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články