Bolševická vláda chce okrádat okradené a týrané. Raději by měla prosit za odpuštění

Předseda KSČM Vojtěch Filip, předseda ČSSD Jan Hamáček a předseda ANO Andrej Babiš (ČTK)

Předseda KSČM Vojtěch Filip, předseda ČSSD Jan Hamáček a předseda ANO Andrej Babiš | FOTO: ČTK

Bolševická vláda chce začít zostra. Bude okrádat jednou komunisty okradené a týrané duchovní. Nic jiného totiž zdanění takzvaných církevních restitucí není. Čistá krádež, buzerace a šikana. Kdo chce toto páchat? Poslanci ANO, ČSSD a samozřejmě komunisté, jejichž soudruzi v 50. letech duchovní již jednou okradli, mučili a mnohé zabili.

Přístup komunistů a jejich požadavek na zdanění církevních restitucí není překvapením. Tradičně si rádi berou to, co jim nepatří. Že je pro tuto krádež Babiš, prominentní komunista a estébák, také není překvapením. Ale tragický je přístup ČSSD.

Sociální demokraté v posledních týdnech připomínají narkomana, který je delší dobu bez své látky a dealer mu před očima točí sáčkem drogy. Takový narkoman udělá cokoliv, aby se k sáčku dostal. Spáchá vše, co mu dealer řekne. Sociální demokraté asi udělají cokoliv, aby se k podřadným postům ve vládě dostali. Klidně budou i okrádat církve. Fuj.

Komunisté, nejen ti v KSČM, ale i ti v ANO a ČSSD, by měli před všemi okradenými klečet na kolenou a prosit za odpuštění. Na místo toho se chechtají a vymýšlejí, jak by tyto okradené, kteří se ke zlomku svého původního majetku dostali díky pravicové vládě po zhruba 65 letech, znovu okradli.

Poslanci ČSSD, ANO, KSČM, styďte se!

 

 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]