Britney Spears odchází z Las Vegas, co bude dál?

Britney Spears (Wikimedia Commons)

Britney Spears | FOTO: Wikimedia Commons

Americká zpěvačka Britney Spears oznámila, že letos končí v Las Vegas se svou show „Piece of Me“. V koncertním sále sítě Planet Hollywood absolvovala od prosince 2013 více než 250 vystoupení.

Po všech excesech a problematických vystoupeních se v roce 2013 Britney Spears rozhodla po vzoru Celine Dion opustit na čas koncertní podia a zkusit si něco jiného. I když její údajný roční příjem 30 milionů dolarů byl výrazně menší než jejího vzoru, v Las Vegas nastudovala vlastní koncertní show. Nazvala ji jednoduše „Piece of Me“ (Kus ze mě). Britney představuje v party atmosféře dvaceti nejpopulárnějších písní své kariéry, během kterých mění kostýmy a představuje tak různé inkarnanace své osoby.

Britney Spears se vyjádřila, že všechna vystoupení v Las Vegas pro ni byla úžasným zážitkem a otevřela zcela novou kapitolu vztahu s fanoušky. Právě upevnění přátelství s fanouškovskou základnou bylo jedním z podnětů k celé akci. Hvězda formátu Britney Spears byla v neformálním prostředí pro své obdivovatele hmatatelně dosažitelná, což byl zážitek, který si mnoho z nich nenechalo ujít. Tento pátek však mají všichni už poslední možnost zakoupit vstupenky na závěrečných osmnáct vystoupení. To úplně poslední proběhne potom na Silvestra 2017.

Manažer Larry Rudolph v americkém tisku naznačil, že další směřování zpěvačky není zatím jasné. Nicméně Britney se do Las Vegas prý zamilovala, formát show jí vyhovuje, není proto vyloučeno, že se tam jednou opět vrátí. Tak snad se i ty výdělky trochu zlepší.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]