Britská zpěvačka Adele možná už neuspořádá žádné turné

Eric Drooker

Fanoušci britské zpěvačky Adele, kteří se nedostali na některý z koncertů jejího končícího světového turné, budou mít možná smůlu. Během svého koncertu, který se konal v neděli večer v novozélandském Aucklandu, Adele divákům řekla, že „jezdit na turné není něco, v čem by byla dobrá“, a proto neví, zda ještě někdy na nějaké vyrazí, informovala agentura AP.

V Aucklandu nepřálo Adele počasí a koncert odzpívala navzdory vytrvalému dešti. Na fotografiích bylo vidět zpěvačku v úplně promáčených šatech; na část koncertu si navlékla igelitovou pláštěnku. Dešti ale čelila s úsměvem a žertovala, že před vystoupením „strávila dvě hodiny úpravou účesu a líčením – pro nic za nic“.

Koncert v Aucklandu byl poslední před tím, než Adele v létě formálně uzavře turné v Londýně čtyřmi vyprodanými koncerty na stadiónu Wembley.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články