Víme, kolik bude Čechy stát, když Babiš zůstane premiérem

Andrej Babiš (ANO) (Evropská unie)

Andrej Babiš (ANO) | FOTO: Evropská unie

V novém čísle Týdeníku FORUM přinášíme zásadní informace o tom, jaký dopad by mohl mít střet zájmů premiéra Andreje Babiše na budoucnost České republiky. Známe částku, o kterou by naše země mohla přijít, pokud bude i nadále mít předsedu vlády ve střetu zájmů. I o tom budou tyto volby.

K tématu se pro Týdeník FORUM vyjádřili hned dva europoslanci – Tomáš Zdechovský a Mikuláš Peksa, s nímž také přinášíme rozhovor. Částku, kterou by Česko mělo od Evropské unie v těchto sedmi letech dostat, nám potvrdila přímo Evropská komise. Čtěte důsledky, souvislosti i možnosti řešení.

PŘEDPLATNÉ TÝDENÍKU FORUM ZDE

Hlavní rozhovor čísla se taktéž týká české politiky, jak se dá v předvolební době očekávat, Poskytl nám jej Fedor Gál a rozhodně stojí za přečtení. Týdeník FORUM také přináší skutečně unikátní dokument: důkaz o tom, že Andrej Babiš donášel policii na zavražděného Františka Mrázka.

Vypočítali jsme pro vás, jak moc by se změnily výsledky voleb, kdyby k nim více chodili mladí lidé. A vězte, že zásadně! Jedná se o analýzu kolegů z Hlídacího psa, kteří se aktuálně věnovali také tomu, že Zemanem oceněný Pavol Krúpa prohrál soud se Zdeňkem Bakalou.

V rubrice Svět se věnujeme zásadním tématům z USA a z Německa. Portrét tentokrát vážně stojí za to: je o agentu Jamesi Bondovi! A bude vás určitě bavit. Kultura se věnuje architektovi Petru Stolínovi nebo legendě Jiřímu Suchému. Nová Orientace komentuje éru Angely Merkelové, text napsal Tomáš Klvaňa.

Nechybí Šarlatáni Jiřího X. Doležala, Ping-pong, v němž odpovídá Dagmar Pecková, mediální rubrika Ondřeje Neumanna a mnoho dalšího! Nezapomeňte jít do trafiky už dnes. Případně objednávejte online.