Bude líp! Babiš spouští nový pořad: Babišova kavárna

S novými „youtubery“ jako by se v posledních dnech roztrhl pytel. Poté, co si založil „svoji novou televizi“ OVTV mluvčí prezidenta Zemana Jiří Ovčáček a údajně s ní slaví velké úspěchy, přichází se svým vlastním pořadem také ministr financí Andrej Babiš. Protože, jak sám v úvodním příspěvku říká, „do televize fakt nesnáší chodit“.

Aby si tedy mohl říkat, co chce a kde chce a nikdo mu neskákal do řeči, zajde si občas s Pavlou (Charvátovou) na kafe a popovídají si. A ten „pokec“ pak hodí na facebook, kde jej mohou shlédnout davy.

Je to geniální tah, a to od obou dvou pánů – Ovčáčka i Babiše. Marketing má Andrej Babiš dlouho vypracovaný na jedničku. Ať jde o lidové focení v pyžamu na Vánoce (jedno oko nezůstalo suché), anebo vzhled „cool mladíka“, který se na letních fesťácích nechá vyfotit při močení, to vše mu přináší ovace publika, které čeká, až je někdo zachrání, až bude líp.

Babišoviny už máme, rádio taky, tak je jasné, že se jako třetí do party musí přidat i Babiš TV. Škarohlídi sice tvrdí, že televizi už Babiš má v podobě Primy, ale kdo by na ně dal. Jistě jsou to jen ošklivé pomluvy. Kdo tedy doteď váhal, která je ta jediná skutečně správná a objektivní televize, tomu ministr brzy napoví. Máme se na co těšit. Brzy bude líp…

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner